Jura E8

+ Zľavové kupóny v hodnote 200 €
Automatický kávovar Jura E8 je predstaviteľom novej línie E spoločnosti Jura. Tento kávovar je vybavený hneď niekoľkými novinkami.
NAVYŠE Darček Darček
Doprava Doprava ZDARMA
Produkt
nie je
skladom
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 202084
  • 1 049,00€

Automatický kávovar Jura E8 je predstaviteľom novej línie E spoločnosti Jura. Tento kávovar je vybavený hneď niekoľkými novinkami, systémom pulzného extrakčného procesu, novým filtrom CLARIS Smart, či prehľadným farebným displejom. Jura E8 ponúka vlastnosti a funkcionalitu svojich drahších súrodencov za polovičnú cenu.


Espresso bezchybnej kvality

P.E.P. alebo pulzný extrakčný proces vám zaručí prípravu dokonalého espressa. Pri jeho vývoji sa JURA inšpirovala postupmi tých najlepších baristov. Výsledkom je revolučná technológia, ktorá optimalizuje čas lúhovania, vďaka čomu bude docielená potrebná intenzita a aróma pri všetkých druhoch nápojov.

Kávovar Jura E8 ponúka možnosť nastaviť až 10 rôznych stupňov sily kávy. Aj vďaka technológii I.P.B.A.S., ktorá pred samotným procesom lúhovania kávu najprv navlhčí.


Inteligentný vodný systém

Vodné filtre CLARIS zabezpečia tú najlepšiu kvalitu vody pre prípravu vašej kávičky. Filter navyše zabezpečí aj ochranu vášho stroja pred vodným kameňom. JURA vyvinula inteligentný vodný systém (I.W.S.®) s cieľom maximalizovať využitie a kapacitu filtrov. Filter a kávovar sú navzájom bezdrôtovo spojené vďaka technológii RFID. Prebieha tak automatická detekcia filtra. Používanie filtra sa tak stáva omnoho ľahším a spoľahlivejším než kedykoľvek doteraz.


Dokonalá hygiena

Integrované programy pre prechlánutie a čistenie stroja spustíte stlačením jediného tlačidla. Váš stroj bude vďaka nim perfektne vyčistený, predĺži sa jeho životnosť a nápoje z neho budú chutiť tak, ako majú.


Intuitívnosť

Navigácia a ovládanie kávovaru Jura E6 sú výsledkom dlhoročných skúseností a poznatkov v oblasti ergonómie. Pre uľahčenie prístupu si môžete vaše najobľúbenejšie nápoje premenovať a umiestniť na hlavnú obrazovku kávovaru.


  • Pulzný extračný proces (P.E.P.)
  • Inteligentný vodný systém (I.W.S.) s filtrom CLARIS Smart
  • Jednoduchá koncepcia obsluhy
  • Moderný TFT displej

Vlastnosti produktu Jura E8

Vlastnosti
Inteligentný predlúhovací Aroma systém (I.P.B.A.S.©) Áno
Programovateľné úrovne sily kávy Áno (8)
Pulzný extrakčný proces (P.E.P.©) Áno
Výškovo nastaviteľný výpust na kávu 65 - 111 mm
Základné špecifikácie
Filter na vodu CLARIS Smart
Nastavenie množstva kávy Áno
Wireless ready Áno
Funkcie
Automatické vyplachovanie mliečnych ciest Áno
Individuálne programovateľné nastavenie "Moja káva" Áno (12)
Nastaviteľná teplota kávy 2 stupne
Príprava horúcej vody na čaj/instantné nápoje Áno
Systém predohriatia Áno
Technické špecifikácie
Displej TFT farebný displej
Maximálny výkon 230V/1450W
Objem nádrže na vodu 1,9 l
Počet mlynčekov 1
Tlak pumpy 15 bar
Zásobník na zrnkovú kávu 280 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!