Bialetti Brikka Elite 2, strieborný

Moka kávovar Bialetti Brikka Elite 2 od legendárneho výrobcu je určený na prípravu 2 porcií krémového talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203370
  • 36,90€

Fajnová kréma

Hliníkový moka kávovar Bialetti Brikka Elite 2 od legendárneho výrobcu je určený na prípravu 2 porcií lahodného talianskeho espressa. Je to jediný moka kávovar, ktorý Vám dokáže vyčarovať pravé krémové espresso vďaka inovatívnemu patentovanému ventilu. Kanvička pripravuje kávu pod omnoho väčším tlakom, čím dochádza k vytvoreniu až 3 mm vysokej krémy. Okrem toho sa espresso pýši aj výraznejšou chuťou a arómou. Ďalšou prednosťou tohto kávovaru je, že vie najrýchlejšie urobiť kávu, potrebuje na to iba polovičný čas oproti svojim súrodencom.

Moka kávovar si zachováva tradičný osemuholníkový tvar, nádobka na vodu má jemne zaoblené hrany. Jeho elegantný dizajn poteší oko nejedného vášnivého kávičkára. Rukoväť ergonomického tvaru a vrchný držiak sú z tvrdeného nylonu. Vrchné viečko má otvor, vďaka ktorému môžete pozorovať prípravu krémy. Bialetti Brikka Elite rozbúši srdce mnohým kávovým nadšencom.

Nie je vhodný na indukciu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Bialetti Brikka Elite 2

V roku 1933 Alfonso Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Tento moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníková kanvička má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čo výrazne umocňuje arómu každej Vašej kávičky.

Vlastnosti produktu Bialetti Brikka Elite 2, strieborný

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 1 dl vody / 2 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!