• Bialetti Dama 3, strieborný

Bialetti Dama 3, strieborný

Moka kávovar Bialetti Dama 3 od legendárneho výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203399
  • 33,90€

Dokonalý dizajn

Hliníkový moka kávovar Bialetti Dama 3 od legendárneho výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Zaručene Vás očarí svojím impozantným osemuholníkovým vzhľadom v striebornom prevedení. Nádobka na vodu má zaoblené hrany, čím kávovar pôsobí jemne a esteticky. Rukoväť ergonomického tvaru je vyrobená zo silikónu s nerezovou vložkou. Dôsledne premyslený dizajn tejto moka kanvičky sa prelína s absolútnou vášňou pre kávu. Praktický pomocník do každej domácnosti.

Nie je vhodný na indukciu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Bialetti Dama 3

V roku 1933 Alfonso Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Tento moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníková kanvička má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čo výrazne umocňuje arómu každej Vašej kávičky.

Vlastnosti produktu Bialetti Dama 3, strieborný

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Potravinársky hliník
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!