• Bialetti Dama Glamour 3, perlový

Bialetti Dama Glamour 3, perlový

Moka kávovar Bialetti Dama Glamour 3 od tradičného výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203357
  • 34,90€

Pôvabný jagot

Moka kávovar Bialetti Dama Glamour 3 od tradičného talianskeho výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Prichádza k Vám v jemnom krémovom prevedení, ktoré je podčiarknuté krásnou ligotavou perleťou. Vďaka osemuholníkovému tvaru tela a zaoblenej nádobke na vodu pôsobí táto moka kanvička naozaj očarujúco a bude pýchou každej kuchyne. Je vyrobená z hliníka, rukoväť a vrchný držiak sú z protišmykového silikónu. Kávovar, ktorý Vám vždy pripraví čarovnú kávu.

Nie je vhodný na indukciu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Bialetti Dama Glamour 3

V roku 1933 Alfonso Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Tento moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníková kanvička má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čo výrazne umocňuje arómu každej Vašej kávičky.

Vlastnosti produktu Bialetti Dama Glamour 3, perlový

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Krémová / perleťová
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!