• Bialetti Gran Gala Moka 1

Bialetti Gran Gala Moka 1

Moka kávovar Gran Gala 1 od Bialetti je určený na prípravu 1 porcie espresso kávy.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203385
  • 29,90€

Zmyselný pôžitok

Moka kávovar Gran Gala 1 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie espresso kávy. Spája v sebe vášeň pre kávu s elegantným a nadčasovým dizajnom. Telo kávovaru je vyrobené z lešteného hliníka, rukoväť, vrchný držiak a detaily sú z tepelne odolného plastu. Je vhodný na plynový, elektrický a sklokeramický sporák. Nie je vhodný na indukciu. Pripravte si i Vy doma kávu, ktorá prebudí všetky Vaše zmysly!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Gran Gala Moka 1

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Gran Gala Moka 1

Základné špecifikácie
Farba Strieborná / čierna
Materiál Leštený potravinársky hliník, smaltová čierna nádobka na vodu
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická platňa
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 5 g
Objem nádoby na vodu 0,5 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!