• Bialetti Express 1, čierny

Bialetti Express 1, čierny

Moka kávovar Express 1 od Bialetti je určený na prípravu 1 porcie talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203361
  • Tento produkt je nedostupný

Legenda v čiernom.

Moka kávovar Express 1 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie talianskeho espressa. Zaraďuje sa medzi najpredávanejšie moka kávovary na svete, pričom jeho vzhľad je podčiarknutý čiernym prevedením. Okrem toho tomuto moka kávovaru dodáva skutočný štýl a decentnosť osemuholníkový tvar s jemne zaoblenými hranami. Je vyrobený z lešteného hliníka, rukoväť je z tvrdeného nylonu. Nie je vhodný na indukciu. Patrite aj Vy medzi majiteľov najžiadanejšieho moka kávovaru na Zemi!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Express Moka 1

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Express 1, čierny

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Čierna
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 0,5 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!