• Bialetti Fiammetta Moka 1, azúrová

Bialetti Fiammetta Moka 1, azúrová

Moka kávovar Fiammetta 1 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie lahodného talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203386
  • 19,90€
    22,90€

Nekonečné potešenie z kávy

Moka kávovar Fiammetta 1 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie lahodného talianskeho espressa. Jeho azúrové prevedenie pripomína farbu neba. Okrem toho jedinečný štýl tejto kanvičky podčiarkuje zaujímavý osemuholníkový tvar nádobky na vodu, ktorá má jemne zaoblené hrany. Vďaka týmto štýlovým črtám sa výborne hodí do každej modernej domácnosti a ohúri každú nečakanú návštevu. Je vyrobený z hliníka, rukoväť je z tvrdeného nylonu. Nie je vhodný na indukciu! Premeňte sen na skutočnosť!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Fiammetta Moka 1

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Fiammetta Moka 1, azúrová

Základné špecifikácie
Farba Azúrová
Materiál Potravinársky hliník
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 0,5 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!