• Bialetti Fiammetta Moka 1, červená

Bialetti Fiammetta Moka 1, červená

Hliníkový moka kávovar Fiammetta 1 od slávneho talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie pravého talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203388
  • 19,90€
    22,90€

Absolútna vášeň pre kávu

Moka kávovar Fiammetta 1 od slávneho talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 1 porcie pravého talianskeho espressa. Vašu pozornosť určite pritiahne svojím žiarivým červeným prevedením. Navyše jedinečnú krásu tejto kanvičky zdôrazňuje i tradičný osemuholníkový tvar nádobky na vodu, ktorá má jemne zaoblené hrany. Tento kávovar rozhodne oživí každú kuchyňu a zaujme Vašu návštevu. Je vyrobený z hliníka, rukoväť je z tvrdeného nylonu. Nie je vhodný na indukciu! Vzbuďte v sebe vášeň pre kávu, ktorá nikdy nevyhasne!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Fiammetta Moka 1

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Fiammetta Moka 1, červená

Základné špecifikácie
Farba Červená
Materiál Potravinársky hliník
Typ varnej dosky Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 0,5 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!