• Bialetti Induzione Moka 3, biely

Bialetti Induzione Moka 3, biely

Moka kávovar Induzione 3 biely od Bialetti slúži na prípravu talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203364
  • 34,90€

Čisté elegantné tvary.

Moka kávovar Induzione 3 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu talianskeho espressa. Je určený pre vlastníkov indukčnej varnej dosky, pretože nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele. Tým dochádza ku spojeniu dvoch kovov, čo však neuberá na vysokej kvalite tohto kávovaru. Pozornosť vie pritiahnuť aj svojím jedinečným vzhľadom: nádobka na vodu má elegantný oválny tvar, telo si uchováva tradičný osemuholníkový tvar nežnej bielej farby. Symbol spojenia tradície a inovácie.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Induzione Moka 3

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Induzione Moka 3, biely

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Indukcia
Základné špecifikácie
Farba Biela / strieborná
Materiál Potravinársky hliník / nerezová oceľ
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14 g
Objem nádrže na vodu 1,6 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!