Bialetti Mini Set Red

Doprajte si potešenie vďaka darčekovej sade moka kávovaru MiniExpress a dvoch porcelánových espresso šálok!
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203339
  • Tento produkt je nedostupný

Espresso priamo do šálky!

Doprajte si potešenie vďaka darčekovej sade moka kávovaru MiniExpress a dvoch porcelánových espresso šálok!

Hliníkový moka kávovar MiniExpress 2 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu lahodného talianskeho espressa. Je variantou klasického kávovaru Moka Express; charakterizuje ho predovšetkým unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu do dvoch espresso šálok. Zároveň umožňuje nahrievanie šálok počas svojej prípravy. Nádobka na vodu červenej farby si zachováva svoj tradičný osemuholníkový tvar. Nie je vhodný na indukciu! Vychutnajte si Vašu obľúbenú kávu rýchlo a pohodlne!

Ďalšou súčasťou darčekového balenia sú 2 krásne porcelánové espresso šálky bielej farby, ktoré na prvý pohľad zaujmú svojími netradičnými kontúrami. Obohaťte si chvíle trávené s Vašimi najbližšími!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Mini Set Red

Základné špecifikácie
Farba Červená, strieborná
Materiál Potravinársky hliník
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1 dl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!