• Bialetti Moka Express 3, biely

Bialetti Moka Express 3, biely

Moka kávovar Bialetti Moka Express 3 od presláveného výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203382
  • Tento produkt je nedostupný

Legenda v bielom

Moka kávovar Bialetti Moka Express 3 od presláveného talianskeho výrobcu je určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa. Zaraďuje sa medzi najviac predávané moka kávovary na svete. Jeho vzhľad charakterizuje podmanivá biela a uchováva si tradičný osemohulníkový tvar, vďaka čomu je žijúcou legendou. Je vyrobený z hliníka, rukoväť a vrchný držiak sú z tvrdeného nylonu. Patrite aj Vy medzi majiteľov najžiadanejšej moka kanvičky na Zemi!

Nie je vhodný na indukciu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Bialetti Moka Express 3

V roku 1933 Alfonso Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom sveteužívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Tento moka kávovar vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníková kanvička má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čo výrazne umocňuje arómu každej Vašej kávičky.

Vlastnosti produktu Bialetti Moka Express 3, biely

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Biela
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!