• Bialetti Venus 4

Bialetti Venus 4

Bialetti moka kávovar Venus 4 vyrobený z nerezovej ocele si Vás na prvý pohľad získa svojím krásnym a elegantným vzhľadom.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203345
  • 33,90€

Lesklá moderná elegancia

Bialetti moka kávovar Venus 4 vyrobený z nerezovej ocele si Vás na prvý pohľad získa svojím krásnym a elegantným vzhľadom. Poteší všetkých tých, ktorí preferujú nielen jemnejšiu chuť kávy, ale aj štýl a tradíciu v jednom.
V moka kávovaroch Venus od Bialetti vyrobených z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a s ergonomickou teplovzdornou rukoväťou je zahrnutá tradícia kvality a spoľahlivosti tohto slávneho talianskeho výrobcu. Vďaka tomu teraz môžete mať kávu, po ktorej ste vždy túžili a vzhľad, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva(veľkosť nádoby na vodu a veľkosť  sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať.
Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Venus 4

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Indukcia
Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ
Objem 14g/2dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!