• Bialetti Mukka Express

Bialetti Mukka Express

S pomocou Bialetti Mukka Express dokážete vyrobiť krémové, autentické talianske cappuccino do štyroch minút.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203033
  • Tento produkt je nedostupný

Kaviareň priamo u Vás doma

Chcete si pripraviť autentické, krémové talianske cappuccino alebo lahodné caffé latte do 4 minút? Potom je kávovar Mukka Express od Bialetti tou najlepšou voľbou. Získa si Vás nielen svojím originálnym čierno-bielym fľakatým vzorom, ale aj výnimočnými funkciami. S jeho pomocou si dokážete pripraviť cappuccino aj doma, kedykoľvek sa Vám bude chcieť. Tento kávovar je vyrobený z hliníka a nie je možné v ňom pripraviť kávu bez mlieka. Vynikajúci doplnok do každej domácnosti.

Moka kávovar dokáže pripraviť dve porcie espressa so súčasným našľahaním mlieka za použitia špeciálneho tlakového ventilu. Výsledkom sú dve šálky chutného cappuccina alebo caffé latte s bohatou smotanovo hustou penou. A to všetko pri extrémne jednoduchej obsluhe a údržbe kávovaru.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať.
Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.

Príprava cappuccina v Moka kávovare Bialetti Mukka

  • Základňu kávovaru naplňte vodou za použitia priloženej odmerky
  • Lievik naplňte nahrubo mletou kávou bez jej utlačenia a okraje očistite od kávy
  • Na základňu naskrutkujte vrchnú nádržku
  • Otvorte veko vrchnej nádržky a naplňte ju mliekom po naznačenú úroveň
  • Veko zavrite, zatlačte tlakový ventil a umiestnite na ohrev
  • Po 4 minútach si vychutnajte skvelé cappuccino

Technické špecifikácie výrobku:

Farba: Biela/čierna
Materiál tela: Potravinársky hliník
Zdroje ohrevu: Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Objem kávovaru: 2,2 dcl / 14 g (2 šálky)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!