Bialetti Rainbow fuchsiový, 3 porcie

Fuchsiový moka kávovar Bialetti Rainbow určený na prípravu 3 porcií talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203426
  • 21,90€

Šálka kávy s poriadnou dávkou elánu

Tento moka kávovar od renomovaného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Sadne ako uliaty tým, ktorí radi trávia čas pri dokonalej šálke kávy a neboja sa extravagancie a výziev. Bialetka je vyrobená z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaisťuje pohodlnú manipuláciu. Telo štýlových oválnych kontúr v kombinácii s nádobkou na vodu tradičného osemuholníkového tvaru vytvára unikátnu moka kanvičku s prvkami majstrovského diela. Nápadné fuchsiové prevedenie zaručuje, že ju v kuchyni určite neprehliadnete. Bialetti Rainbow Vám domov prevonia pravou talianskou kávou.

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Rainbow fuchsiový, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Fuchsiová
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!