Bialetti Rainbow modrý, 3 porcie

Modrý moka kávovar Bialetti Rainbow určený na prípravu 3 porcií talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203424
  • Tento produkt je nedostupný

Potešenie z kávy nekonečné ako oceán

Tento moka kávovar od vychyteného talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Ako stvorený pre tých, ktorí nedajú dopustiť na znamenitú šálku kávy a oplývajú slobodnou, pokojnou mysľou. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Bialetku charakterizuje nádobka na vodu tradičného osemuholníkového tvaru, ktorá vytvára s moderným oválnym telom jedinečnú harmóniu. Navyše sýte modré prevedenie doťahuje dizajn tejto moka kanvičky do dokonalosti. Bialetti Rainbow, to je šálka kávy ako od naozajstného majstra!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Rainbow modrý, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Modrá
Materiál Potravinársky hliník, plast
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 21 g
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!