Cafepoint Ciao Milano 2kg+1kg, zrnková káva

Káva Cafepoint Ciao Milano je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (80%) a Robusty (20%) z plantáží Strednej Ameriky. Má výraznú, orieškovú chuť.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 100233
  • Tento produkt je nedostupný

Iba teraz dostanete pri kúpe dvoch balení Cafepoint Ciao Milano tretie ZADARMO!

Káva Cafepoint Ciao Milano je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (80%) a Robusty (20%) pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky. Obsahuje väčší pomer kávových zŕn Arabiky a vyznačuje sa výraznou, no vyváženou chuťou po orieškoch a horkej čokoláde. Táto kávová zmes bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepointu a je vhodná na prípravu kávy typu espresso, cappuccino či caffe latté.

Miláno je druhé najväčšie mesto Talianska a predstavuje hlavné ekonomické centrum celej krajiny. Jedná sa o rušné a bohaté mesto, v ktorom okrem iného sídlia butiky slávnych módnych návrhárov. I samotná káva Cafepoint Ciao Milano bola inšpirovaná vycibreným štýlom tohto miesta.

Táto káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chuti, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Cafepoint Ciao Milano 2kg+1kg, zrnková káva

Vlastnosti
Aróma Výrazná a čokoládová
Chuť Jemne pražené kakao a oriešky
Kréma Plná
Telo Stredne likérové

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!