Cafepoint Ciao Palermo 2kg+1kg, zrnková káva

Zrnková káva Cafepoint Ciao Palermo obsahuje väčší pomer kávových zŕn Robusty, preto je viac vhodná na ranné kávičkovanie alebo náročný deň v práci.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 100232
  • Tento produkt je nedostupný

Iba teraz dostanete pri kúpe dvoch balení Cafepoint Ciao Palermo tretie ZADARMO!

Káva Cafepoint Ciao Palermo je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (30%) a Robusty (70%) pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky. Obsahuje väčší pomer kávových zŕn Robusty, preto je viac vhodná na ranné kávičkovanie alebo náročný deň v práci. Vyznačuje sa vyváženou karamelovou chuťou a bohatou krémou. Táto kávová zmes bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepointu a je vhodná na prípravu kávy typu espresso, cappuccino či caffé latte.

Palermo je hlavné mesto regiónu Sicília, symbolom nekonečného vzrušenia a zaujímavých protikladov. Typické stredomorské mesto, kypiace, rušné, ukričané, ale zároveň podmanivé i vášnivé. Preto aj v káve Cafepoint Ciao Palermo objavíte energiu a veľkú chuť užívať si život.

Táto káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chuti, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Cafepoint Ciao Palermo 2kg+1kg, zrnková káva

Vlastnosti
Aróma Prenikavá
Chuť Silná a karamelová
Kréma Výrazná
Telo Stredné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!