Cafepoint Ciao Roma 2kg+1kg, zrnková káva

Káva Cafepoint Ciao Roma (Čau Rím) je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (100%). Vyznačuje sa jemnou chuťou po vyzretom ovocí a intenzívnou arómou.
  • 92,70€

Iba teraz dostanete pri kúpe dvoch balení Cafepoint Ciao Roma tretie ZADARMO!

Káva Cafepoint Ciao Roma (Čau Rím) je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky (100%) pochádzajúcich z plantáží Strednej a Južnej Ameriky. Vyznačuje sa jemnou chuťou po vyzretom ovocí a intenzívnou arómou. Táto kávová zmes bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepointu a je vhodná na prípravu kávy typu espresso, cappuccino či caffé latte.

Rím je hlavné a zároveň najväčšie mesto v Taliansku. Zaraďuje sa medzi najkrajšie a najromantickejšie miesta na svete. Takmer na každom kroku na Vás dýcha fascinujúca história a veľkolepé pamiatky slávnych umelcov. Pri objavovaní Večného mesta, ako je Rím prezývaný, stratíte pojem o čase rovnako, ako pri vychutnávaní si neskutočne delikátnej kávy Cafepoint Ciao Roma.

Táto káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chuti, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Cafepoint Ciao Roma 2kg+1kg, zrnková káva

Vlastnosti
Aróma Intenzívna
Chuť Jemná s náznakmi zrelého ovocia
Kréma Plná
Telo Stredne likérové

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!