Cafepoint Horúca mliečna čokoláda Papuasia 35%, 210g

Cafepoint Horúca mliečna čokoláda Papuasia 35% v tvare tzv. callets Vám zaručí lahodný, krémový pôžitok. Zaujme príjemnou, vyváženou chuťou s tónmi ovocia.
  • 8,99€

Neodolateľné čokoládové pokušenie

Vysokokvalitná mliečna čokoláda v tvare tzv. callets. Jedná sa o odrodovú čokoládu pochádzajúcu z krajiny Papua Nová Guinea, ktorej kakao je veľmi vzácne a žiadané. Vďaka tropickým teplotám a monzúnovým dažďom v krajine sa pestovaniu kakaových bôbov dobre darí. Papua Nová Guinea ponúka na trh kakao veľmi vysokej akosti.

Čokoláda sa vyznačuje príjemnou, vyváženou chuťou s výraznými tónmi ovocia a jemnými náznakmi mandľových sušienok, kokosového mlieka a amaretta. Zaručí Vám lahodný, krémový pôžitok. Callets chutia skvelo samotné či v kombinácii s kávou alebo ako dekorácia na dezerty a koláče. Rozpustené v horúcom mlieku Vám prinesú novú chuťovú dimenziu. Objavte čaro exotickej Papui Novej Guinei ukrytej v čokoládových callets!

Ideálne ingrediencie k tejto čokoláde: perník, karamel, lieskové orechy, zelený čaj, sladké drievko, maliny, čierny čaj Earl Grey.

Hmotnosť balenia: 210 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Podrobné informácie o spôsoboch prípravy horúcej čokolády sa môžete dozvedieť tu.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota Papua New Guinea, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 35%. Čokoláda vyrobená najmä z odrody kakaovníka Forastero.

Výživové údaje produktu Cafepoint Horúca mliečna čokoláda Papuasia 35% na 100g:

Energia:  2394 kJ / 572 kcal
Tuky:  38,4 g
- z toho NMK*:  23,1 g
Sacharidy:  47,1 g
- z toho cukry:  46 g
Vláknina:  2,3 g
Bielkoviny:  7,9 g
Soľ:  0,23 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!