Carraro Guatemala 250g mletá

Mletá káva Carraro Guatemala je odrodová 100% Arabika.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Carraro
  • Kód produktu: 122065
  • 8,49€

Najuznávanejšie kávy z Guatemaly sú pestované v časti krajiny zvanej Antigua vo výškach od 1600 m do 2000 m. Už len malé množstvo výrobcov stále používa tradičné spôsoby pestovania, zberu a spracovania plodov. Výsledkom je vynikajúca káva s kvetinovou arómou v šálke a stopami vôní alpských bylín. Sladká a silno čokoládová káva, s plným telom a delikátnou aciditou. Prekrásne sa snúbi so sladkými ale aj tradičnými raňajkami, dokonca aj vo väčšej, „americkej" verzii.

O pražiarovi kávy Carraro Guatemala

Caffé Carraro je pražiareň kávy s viac ako 90-ročnou tradíciou (založená v r. 1927) nachádzajúca sa na severe Talianska, len 100 km od Benátok. Spojením dlhoročných skúseností, najmodernejšej výrobnej technológie a precíznym výberom kávových zŕn je Caffé Carraro úspešnou a obľúbenou značkou nielen na talianskom trhu. Ročná produkcia je viac ako 6 000 ton kávy.

O krajine pôvodu kávy Carraro Guatemala

Guatemala patrí medzi krajiny s obrovským výberom najvýraznejších a najlepších svetových káv, pretože má pre pestovanie kávy skvelé podmienky a hlavne mnoho jedinečných oblastí pre jej produkciu. O histórii pestovania kávy v Guatemale si môžete prečítať tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!