Ciao Trieste, 6x1kg zrno

Prémiová káva zložená z výberových kávových zŕn odrôd Arabika a Robusta pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky.
  • 75,90€
    89,40€

Káva Ciao Trieste (Čau Terst) je zložená z kávových zŕn odrôd Arabika (20%) a Robusta (80%) pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky. Obsahuje výrazný pomer zŕn Robusta, preto je viac vhodná na ranné kávičkovanie alebo náročný deň v práci. Táto kávová zmes sa vyznačuje silou v chuti, plným telom a nízkou aciditou. Ciao Trieste bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepoint a je určená predovšetkým na prípravu espressa.

Terst je prístavné mesto nachádzajúce sa pomerne blízko Benátok. V minulosti bolo prezývané ako okno do sveta. Už v čase Napoleona sa sem dovážala káva z najrôznejších častí sveta a odtiaľto putovala do celej Európy. Ešte aj dnes toto mesto zaváňa arómou kávy, ktorú možno pocítiť v jedinečnej kávovej zmesi Ciao Trieste. Vydajte sa na dobrodružnú cestu spoznávania nových chutí kávy!

Káva Ciao Trieste je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chutí, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Ciao Trieste, 6x1kg zrno

Vlastnosti
Aróma Výrazná
Chuť Horká a čokoládová
Kréma Výrazná
Telo Výrazné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!