• Veľká kávová cesta

Veľká kávová cesta

  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999024
  • Tento produkt je nedostupný

Objavujte kávu z celého sveta – Veľká kávová cesta je darčekové balenie ktoré obsahuje výber prémiových odrodových káv z 5 regiónov sveta, kde sa káva pestuje. Ak máte vo svojom okolí nadšeného kávičkára, tak ho určite môžete rozmaznať týmto špeciálnym prekvapením v podobe káv z Cuba, Brazília, Kenya, Indonézia, a Mexico.

Chuťový profil odrodovej kávy Cuba Serrano Superior:

V šálke je charakteristická orieškovou krémou a likérovou arómou. Chuť je jemne sladká, s príjemným sirupovým telom a veľmi ľahkou, takmer nebadateľnou aciditou. V dochuti môžete cítiť náznak karamelu a nezriedka i tabaku.

Chuťový profil odrodovej kávy Brasil Santos:

V šálke je charakteristická jemnou krémou a arómou po čerstvo upečenom chlebe. Chuť je príjemne sladká, často s tónmi orieškov, čo v dochuti vytvára zaujímavé horko – sladké čokoládové chute.

Chuťový profil odrodovej kávy Mexico Altura Superior:

V šálke je charakteristická svetlou krémou a sviežou, kvetinovou arómou. Chuť je príjemne sladká, s miernou, ale citeľnou aciditou. V ústach pôsobí káva jemne, delikátne. V dochuti niekedy cítiť náznaky čokolády.

Chuťový profil odrodovej kávy Indonesia Java WIB 1 MB:

V šálke je charakteristická svetlo hnedou krémou a nasládlou arómou. Chuť je jemne sladká so stredne silným, mierne sirupovým telom. V závere možno cítiť jemnú čokoládovú dochuť s nádychom vanilky.

Chuťový profil odrodovej kávy Kenya Kilimanjaro AA Washed:

V šálke je charakteristická svetlejšou krémou a ľahkou citrusovou arómou. Chuť je mierne acídna, s nádychom citrusových plodov, černíc a niekedy aj čierneho korenia. V dochuti cítiť stále jemné citrusovo – korenisté tóny.

Súčasťou darčekového balenia sú aj 2 espresso šálky z porcelánu v bielej farbe s čiernou podšálkou. Šálky sú ideálne na vychutnávanie si dobrej kávy aj jedinečným tvarom s hrubšou stenou šálky kedy zostáva káva dlhší čas teplá. Elegantne zabalený je takto vhodný ako prejav poďakovania pre obchodným partnerov alebo pre extra priateľov. 

Obsah balenia:

CP Cuba Serrano Superior 250g zrno, CP Brasil Santos 250g zrno, CP Mexico Altura Superior 250g , CP Indonesia Java WIB 1 MB 250g zrno, CP Kenya Kilimanjaro AA Washed 250g, 2 ks espresso šálky

Ako bonus je súčasťou balenia:

+ Kávová mapa
+ Vtipná visačka s príslovím o káve

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!