filter Claris Blue JURA

Filter Claris Blue je určený pre novšie typy kávovarov JURA.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 501003
  • 14,59€

Používanie filtra v kávovare je dôležité pre zabezpečenie neutrálnej chuti vody a tým pádom neovplyvnenie chuti výslednej kávy.

Filter Claris Blue. Filter samotný má modrú farbu.

Filter prestáva účinkovať po 50 litroch (cca. 350 odberov), alebo max. po 2 mesiacoch (nezabudnite vymeniť filter!).

POZOR: Ak však máte automatické kávovary JURA, ktoré majú v užívateľskej príručke uvedený konkrétne typ filtra CLARIS Pro Blue, tento filter CLARIS Blue nie je pre Váš kávovar vhodný. Objednajte si prosím http://www.cafepoint.sk/claris-filter-pro-blue

cena za 1 kus


Ako si vybrať správny filter pre Váš kávovar?

Filter Claris blue je určený pre novšie typy kávovarov JURA. V manuále k Vášmu kávovaru sa nachádza informácia o požadovanom type filtra. Čo však robiť pokiaľ nemáte manuál?

Pozrite si filter, ktorý máte aktuálne v kávovare inštalovaný. Ak je filter modrej farby, tak je tento filter Jura Claris Blue určený pre Váš kávovar. Ak je bielej farby, tak máte novší typ kávovaru a potrebujete filter Claris White. 

Ďalšou z možností ako identifikovať potrebný filter je pätica filtra. Pokiaľ máte päticu v šesťuholníkovom tvare, potrebujetete tento filter Jura Claris Blue, pokiaľ je však pätica okrúhla, budete potrebovať filter Claris White.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!