Pepita 3

Moka kávovar Pepita značky G.A.T. je absolútna klasika medzi tradičnými talianskymi moka kávovarmi.
  • Značka: G.A.T.
  • Kód produktu: 203177
  • Tento produkt je nedostupný

Moka kávovar Pepita značky G.A.T., to je absolútna klasika medzi tradičnými talianskymi moka kávovarmi. Vďaka nemu si môžete vychutnať tú najlepšiu kávu. Určený na prípravu 3 porcií lahodného talianskeho espressa.

Kávovar sa pýši elegantným osemuholníkovým tvarom. Je vyrobený z hliníka, rukoväť a vrchný držiak sú z teplovzdorného plastu.

Vhodný na plynový, elektrický a sklokeramický sporák. Nevhodný na indukciu. Použitie kávovaru je jednoduché a zaručí vždy optimálny výsledok. Neumývať v umývačke riadu. Výrobok spĺňa normu EN 601.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

Vlastnosti produktu Pepita 3

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Hliník
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!