Hario Mizudashi Kávovar na prípravu studenej kávy, 600ml

Hario Mizudashi je kávovar určený na prípravu studenej kávy.
  • Značka: Hario
  • Kód produktu: 203393
  • Tento produkt je nedostupný

Hario Mizudashi je kanvica určená na prípravu studenej kávy. Ideálna pre tých, ktorí chcú experimentovať a vyskúšať aj iné možnosti prípravy kávy. Studená káva si uchováva väčšie spektrum chutí, ktoré v horúcej káve nemáte možnosť postrehnúť, pretože káva nepodlieha oxidácii spôsobenej vysokou teplotou vody, vďaka čomu sa vyextrahuje plná chuť a aróma kávových zŕn.

Studená káva sa vyznačuje väčšou jemnosťou a sladkosťou, menšou kyslosťou a horkosťou a má plnšie telo. Vhodná nielen počas horúcich dní. Pridaním ľadových kociek si vyčarujete originálny ľadový nápoj. Mizudashi je jedinečný spôsob prípravy kávy, ktorý si ihneď zamilujete a prekvapíte ním i svoje okolie.

Balenie obsahuje 1 kanvicu s praktickým držiakom, odnímateľný vrchnák a znovupoužiteľný integrovaný filter. Kávovar sa veľmi ľahko používa a čistí.

Návod na prípravu: Do filtra kávovaru nasypte približne 50 g nahrubo namletej kávy a zalejte studenou vodou. Následne kávovar umiestnite na 8 hodín do chladničky, potom vyberte filter s kávou a nápoj môžete podávať. Do takto pripravenej kávy si pridajte napríklad ľadové kocky a skvelé občerstvenie je na svete.

Vlastnosti produktu Hario Mizudashi Kávovar na prípravu studenej kávy, 600ml

Základné špecifikácie
Farba Hnedá / transparentná
Materiál Sklo / plast
Množstvo kávy 50 g mletej kávy / 5 šálok
Objem 600 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!