Mlynček ručný Hario Skerton

Štýlový ručný mlynček Hario Skerton japonskej kvality a precíznosti musí vlastniť každý kávičkový nadšenec.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Hario
  • Kód produktu: 240065
  • 39,90€

Kvalitný ručný mlynček od špičkového japonského výrobcu Hario spája v sebe eleganciu a praktickosť. Je malý, ľahký a vhodný aj na cestovanie. Priam ideálny pre kávičkových nadšencov. Je vyrobený z nerezovej ocele a skla s určitým podielom ručnej práce.

Jeho prednosťami sú keramické mlecie kamene, priesvitná nádobka na mletú kávu či gumená podložka, ktorá zabraňuje pošmyknutiu mlynčeka počas mletia. Okrem toho nádobka má uzatvárateľné viečko, vďaka čomu v nej môžete uschovať až 100 g čerstvo pomletej kávy.

V mlynčeku veľmi ľahko nastavíte hrubosť mletia. Uskutočníte ju pootočením ozubeného kolieska pod rúčkou mlynčeka proti alebo v smere hodinových ručičiek podľa toho, či momentálne potrebujete jemne namletú kávu na espresso alebo hrubšie pomletú do moka kanvice alebo French Pressu. Tento mlynček nie je vhodný pre strednú a väčšiu hrúbku mletia, pretože mlecie kamene sú minimálne uchytené.

Údržba mlynčeka je veľmi jednoduchá - stačí ho umyť pod tečúcou vodou, je vhodný aj do umývačky riadu.

Balenie obsahuje 1 kávomlynček, 1 viečko na nádobku s mletou kávou a 1 silikónový kryt na vrchnú nádobku, ktorý bráni vypadávaniu kávových zŕn počas mletia.

Hario Skerton - v súčasnosti najpopulárnejší mlynček na kávu medzi baristami, ktorý musíte mať!

Vlastnosti produktu Mlynček ručný Hario Skerton

Základné špecifikácie
Farba Čierna, transparentná
Materiál Sklo, nerezová oceľ, plast
Objem 100 g mletej kávy
Rozmery (Š x V x H) 172 x 231 x 93 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!