• Bialetti Dama 6

Bialetti Dama 6

Hliníkový moka kávovar Dama 6 od tradičného výrobcu Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203376
  • 34,90€

Prepracovaný dizajn

Hliníkový moka kávovar Dama 6 od tradičného výrobcu Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa. Zaručene Vás očarí svojím impozantným vzhľadom; osemuholníková nádobka na vodu má zaoblené hrany, čím kávovar pôsobí jemne a esteticky. Poteší oko nejedného kávičkára. Rukoväť je vyrobená zo silikónu s nerezovou vložkou.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať.
Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

Nie je vhodný na indukciu!

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Dama 6

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Strieborná/Hliník
Materiál Potravinársky hliník
Objem 3,0 dcl/21g (6 šálok)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!