• Italcaffé Caffé Espresso 100% Arabica 1kg

Italcaffé Caffé Espresso 100% Arabica 1kg

  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: 100108
  • Tento produkt je nedostupný

V pražiarni Italcaffé počas posledných dvoch rokov skúsení odborníci neustálym testovaním rôznych kávových zŕn z tých najlepších tropických plantáží pripravili veľmi výnimočnú kávu so 100% podielom arabiky, ktorá je vhodná najmä pre prípravu espresso kávy. Výsledkom je perfektne vyvážená zmes kávových zŕn pochádzajúcich z plantáží ležiacich v oblasti strednej a južnej Ameriky, jemne pražená arabika s delikátnym telom vytvárajúca jemnú ovocnú dochuť.

Táto 100%-ná Arabika je lahodná aj v kombinácii s mliekom alebo si ju vychutnajte samotnú ako skvelú chuť pre typické Talianské espresso s úžasnou vôňou.

Zloženie: 100% káva Arabica

Vysoká kvalita kávy zaručená - 100% Organic!

Italcaffé ako tradičná rodinná pražiareň s vysokým dôrazom na kvalitu a pôvod kávových zŕn nakupuje kávu výlučne u farmárov s ktorými má dlhoročný osobný kontakt a ktorých pravidelne navštevuje Remo Poli, syn majiteľa a hlavný manažér kvality v Italcaffé.

Osobný dohľad pražiara priamo u pestovateľov kávy je veľkou zárukou toho, že každé zrno upražené v Italcaffé bolo pestované a spracované prirodzenou cestou bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo chemického ošetrenia. Italcaffé - 100% organická káva vyberaná s citom a vášňou. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!