Italcaffé Guatemala 100% Arabica, 18x7g v PODoch

Italcaffé Guatemala 100% Arabica balená v PODoch sa vyznačuje stredným telom a ľahkou, kvetinovou aciditou, ktorá je často korenistá alebo čokoládová.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 6,99€
  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierových filtrov (PODušiek)
  • Odrodová 100% Arabika z Guatemaly
  • Obsah balenia: 18 PODov
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • PODy určené pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Guatemala 100% Arabica v PODoch

Káva Italcaffé Guatemala 100% Arabica v PODoch je zložená z SHB (Strictly Hard Bean), čo sú veľmi kvalitné kávové zrná pestované vo vysokých nadmorských výškach. Pochádzajú z regiónov Atitlan a Antigua. Káva sa vyznačuje plnou chuťou, stredným telom a ľahkou, kvetinovou aciditou, ktorá je často korenistá alebo čokoládová. Aróma nesie tóny čerstvého ovocia (broskýň a fíg) a kvetov. V dochuti možno cítiť náznaky kakaa a mandlí. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso!

O pražiarovi kávy Italcaffé Guatemala 100% Arabica v PODoch

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie a distribúciu kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.
Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

O krajine pôvodu kávy Italcaffé Guatemala 100% Arabica v PODoch

Guatemala patrí medzi krajiny s obrovským výberom najvýraznejších a najlepších svetových káv, pretože má pre pestovanie kávy skvelé podmienky a hlavne mnoho jedinečných oblastí pre jej produkciu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!