Italcaffé Brasil 100% Arabica, 7g v POD

Italcaffé Brasil 100% Arabica balená v PODe je odrodová káva pochádzajúca z Brazílie. Je sladká a vyvážená, stvorená pre to najlepšie espresso!
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 0,39€
  • Pražená mletá káva samostatne balená do papierového filtra (PODušky)
  • Odrodová 100% Arabika z Brazílie
  • Obsah balenia: 1 POD
  • Hmotnosť 1 PODu: 7 g
  • Priemer PODu: 44 mm
  • POD určený pre pákové kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODe

Káva Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODe je sladká a vyvážená káva, ktorá sa vyznačuje stredným telom a strednou aciditou s tónmi sladu, kakaa a obilnín. V dochuti možno rozpoznať tóny čokolády a pražených arašidov. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso!

O pražiarovi kávy Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODe

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie a distribúciu kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.
Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

O krajine pôvodu kávy Italcaffé Brasil 100% Arabica v PODe

Brazília je neohrozeným lídrom v pestovaní kávy, pričom ročne sa jej tu vypestuje takmer 3 milióny ton, čo tvorí tretinu svetovej kávovej produkcie. Káva sa pestuje na typických farmách, z ktorých väčšina má menej ako 10 hektárov. Pestujú sa tu obidve jej odrody: Arabika aj Robusta.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!