Italcaffé Colombia 100% Arabica, 7g v POD

Káva Italcaffé Colombia, balená v PODuške, je kvalitná odrodová Arabika.
  • 0,39€

Pražená mletá káva samostatne balená v PODuške. 100% odrodová Arabika z Kolumbie. Jedná sa o starostlivo vybrané Supremo zrná, čo sú rovnomerne veľké zrná najvyššej kvality. Pochádzajú z regiónu Medellin.
V Kolumbii sa pestuje takmer 12% celosvetovej produkcie kávy a krajina tak patrí medzi jej najvýznamnejších producentov. Pestuje sa predovšetkým žiadaná Arabica. Kolumbijská káva je známa vďaka svojej jemnej, vyváženej chuti.

Káva sa vyznačuje stredným telom a strednou aciditou s tónmi kandizovaného citrusového ovocia, ktoré sa prelínajú s tónmi zrelých sliviek a sušených datlí. V dochuti možno cítiť náznaky tmavého kakaa a hrozienok. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso.

Kávový POD od Italcaffé je samostatne balená porcia čerstvo upraženej kávy v papierovom obale o celkovej hmotnosti 7 g. Tento POD zaručuje zachovanie arómy, chuti a kvality kávy po dlhý čas. Odporúčame ho pripravovať na pákovom kávovare.

Cena je za 1 ks.

Vysoká kvalita kávy zaručená - 100% Organic!

Italcaffé ako tradičná rodinná pražiareň s vysokým dôrazom na kvalitu a pôvod kávových zŕn nakupuje kávu výlučne u farmárov, s ktorými má dlhoročný osobný kontakt a ktorých pravidelne navštevuje Remo Poli, syn majiteľa a hlavný manažér kvality v Italcaffé.

Osobný dohľad pražiara priamo u pestovateľov kávy je veľkou zárukou toho, že každé zrno upražené v Italcaffé bolo pestované a spracované prirodzenou cestou bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo chemického ošetrenia. Italcaffé - 100% organická káva vyberaná s citom a vášňou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!