Italcaffé single origin Brasil, 250g zrno

Zrnková káva Italcaffé single origin Brasil je kvalitná odrodová Arabika.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: 102319
  • Tento produkt je nedostupný

Pražená zrnková káva. 100% odrodová Arabika z Brazílie. Jedná sa o odrodu Brasil Santos, ktorá sa pokladá za najlepšiu kávu, akú táto krajina produkuje.
Brazília je neohrozeným lídrom v pestovaní kávy, pričom ročne sa jej tu vypestuje takmer 3 milióny ton, čo tvorí tretinu svetovej kávovej produkcie. Káva sa pestuje na typických farmách, z ktorých väčšina má menej ako 10 hektárov. Pestujú sa tu obidva typy kávy: Robusta aj Arabica.

Táto sladká a vyvážená káva sa vyznačuje stredným telom a strednou aciditou s tónmi sladu, kakaa a obilnín. V dochuti možno rozpoznať tóny čokolády a pražených arašidov. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso. Odporúčame pripravovať na profesionálnom pákovom kávovare s mlynčekom alebo na kvalitnom automatickom kávovare.

Vysoká kvalita kávy zaručená - 100% Organic!

Italcaffé ako tradičná rodinná pražiareň s vysokým dôrazom na kvalitu a pôvod kávových zŕn nakupuje kávu výlučne u farmárov, s ktorými má dlhoročný osobný kontakt a ktorých pravidelne navštevuje Remo Poli, syn majiteľa a hlavný manažér kvality v Italcaffé.

Osobný dohľad pražiara priamo u pestovateľov kávy je veľkou zárukou toho, že každé zrno upražené v Italcaffé bolo pestované a spracované prirodzenou cestou bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo chemického ošetrenia. Italcaffé - 100% organická káva vyberaná s citom a vášňou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!