• Italcaffé single origin Costa Rica, 250g zrno

Italcaffé single origin Costa Rica, 250g zrno

Zrnková káva Italcaffé single origin Costa Rica je kvalitná odrodová Arabika.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 8,90€

Pražená zrnková káva. 100% odrodová Arabika z Kostariky. Pestuje sa v hornatom regióne Tarrazu, ktorý je vychýrený produkciou naozaj skvelej kávy.
Káva z Kostariky je medzi odborníkmi cenená predovšetkým vďaka delikátnej acidite, plnému, často robustnému telu a vyváženej chuti. Pestujú sa tu tie najlepšie kávy Strednej Ameriky.

Káva so stredným telom a kvalitnou výraznou arómou. Jemná acidita nesie tóny sladkých citrusov, ktoré sú v dochuti obohatené o náznaky tmavého kakaa a korenia. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso. Odporúčame pripravovať na profesionálnom pákovom kávovare s mlynčekom alebo na kvalitnom automatickom kávovare.

Vysoká kvalita kávy zaručená - 100% Organic!

Italcaffé ako tradičná rodinná pražiareň s vysokým dôrazom na kvalitu a pôvod kávových zŕn nakupuje kávu výlučne u farmárov, s ktorými má dlhoročný osobný kontakt a ktorých pravidelne navštevuje Remo Poli, syn majiteľa a hlavný manažér kvality v Italcaffé.

Osobný dohľad pražiara priamo u pestovateľov kávy je veľkou zárukou toho, že každé zrno upražené v Italcaffé bolo pestované a spracované prirodzenou cestou bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo chemického ošetrenia. Italcaffé - 100% organická káva vyberaná s citom a vášňou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!