Italcaffé single origin Costa Rica, 250g zrno

Zrnková káva Italcaffé single origin Costa Rica je kvalitná odrodová Arabika.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: 102322
  • Tento produkt je nedostupný

Pražená zrnková káva. 100% odrodová Arabika z Kostariky. Pestuje sa v hornatom regióne Tarrazu, ktorý je vychýrený produkciou naozaj skvelej kávy.
Káva z Kostariky je medzi odborníkmi cenená predovšetkým vďaka delikátnej acidite, plnému, často robustnému telu a vyváženej chuti. Pestujú sa tu tie najlepšie kávy Strednej Ameriky.

Káva so stredným telom a kvalitnou výraznou arómou. Jemná acidita nesie tóny sladkých citrusov, ktoré sú v dochuti obohatené o náznaky tmavého kakaa a korenia. Káva ako stvorená pre to najlepšie espresso. Odporúčame pripravovať na profesionálnom pákovom kávovare s mlynčekom alebo na kvalitnom automatickom kávovare.

Vysoká kvalita kávy zaručená - 100% Organic!

Italcaffé ako tradičná rodinná pražiareň s vysokým dôrazom na kvalitu a pôvod kávových zŕn nakupuje kávu výlučne u farmárov, s ktorými má dlhoročný osobný kontakt a ktorých pravidelne navštevuje Remo Poli, syn majiteľa a hlavný manažér kvality v Italcaffé.

Osobný dohľad pražiara priamo u pestovateľov kávy je veľkou zárukou toho, že každé zrno upražené v Italcaffé bolo pestované a spracované prirodzenou cestou bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo chemického ošetrenia. Italcaffé - 100% organická káva vyberaná s citom a vášňou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!