Jura ENA 9 Micro

Jura ENA 9 Micro One Touch je najobľúbenejší domáci kávovar s kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a kvalitným prevedením. Kúpite tu.
 • Značka: Jura
 • Kód produktu: 202035
 • Tento produkt je nedostupný

Bestseller - najobľúbenejší domáci kávovar s kompaktným dizajnom, ľahkou obsluhou a kvalitným prevedením. Odporúčame pre domácnosti - jednoznačne najlepšia Jura v pomere cena / výkon. 

Kompaktný automatický kávovar s Aroma+ mlynčekom, ktorý sa zmestí do každej kuchyneJe jedno ako ho postavíte na kuchynskú linku, vždy bude vyzerať výborne, z každej strany. Ako jeden z mála má zo všetkých štyroch strán rovnakú striebornú farbu, jednotný dizajn. 

Jura ENA 9 Micro je jednoznačne najobľúbenejším a najpredávanejším automatickým kávovarom v našej ponuke. Pripraví espresso, latte aj cappuccino na jeden dotyk, vrele doporučujeme pre každú kávičkárku domácnosť. Automatický kávovar Jura ENA Micro 9 One Touch je najmenší automatický kávovar s funkciou One Touch Cappuccino na svete! Pripraví skvelé espresso aj dokonalé cappuccino, café latte a latté macchiato na jedno stlačenie!

Kávovar Jura Ena Micro 9 je vybavený najnovším viacstupňovým kuželovým mlynčekom Aroma Plus! S Aroma Plus mlynčekom zomeliete kávu ešte tichšie a za polovičný čas oproti predchádzajúcemu modelu. Vďaka funkcii One Touch vie kávovar Jura ENA Micro 9 OT pripraviť mliečne špeciality stlačením jediného tlačidla. Model ENA Micro 9 je až o 11% menší ako model Jura ENA 9. To je spôsobené upravením sparovacej jednotky do menších rozmerov.

Viac o funkciách kávovaru nájdete v záložke FUNKCIE vyššie

Jura ENA Micro One Touchnaviac ešte variabilnejšie nastavenie výpuste kávy - skvele sa tak prispôsobí vášej šálke. Kávovary radu Jura ENA 9 Micro OT sú určené pre použitie v domácnosti.

 • Gramáž porcie možno nastaviť: 6 - 10g - súčasne vie pripraviť len jednu porciu
 • výpusť kávy je posuvná: 55 - 138mm (pre nastavenie na mieru na váš šálku)
 • viacstupňový kužeľový mlynček Aroma Plus - melie tichšie a za polovičný čas oproti predchodcovi
 • komunikácia v slovenskom jazyku prebieha v troch farbách: zelená : kávovar je pripravený oranžová: nachádzate sa v programovacom menu červená: kávovar hlási problém (chýba voda / káva / plná odpadová nádoba apod)
 • rotačná ovládač
 • možnosť využitia filtračné patróny Clarissa
 • funkcia Aroma Boost
 • Systém IPBAS = Intelligent Pre-Brew Aroma System = káva je pred stlačením predsparená vo sparovacia jednotke a vďaka tomu má vaše espresso ešte výraznejšiu arómu
 • ESM = Energy Save Mode = šetrí energiu, aj keď sú kávovary zapnuté
 • Zero Energy Switch = kávovary sú pri vypnutí úplne odpojené od siete a neodoberajú tak žiadnu energiu Všetky ovládanie a manipulácia prebieha zhora alebo spredu, a tak môžete kávovary postaviť aj do rohu alebo vedľa iných predmetov.

Servis a záruka: Záruka na kávovary JURA zakúpených na Slovensku je 25 mesiacov. Počas tejto doby prepravné náklady do servisného strediska znáša servisná organizácia.

Vlastnosti produktu Jura ENA 9 Micro

Základné špecifikácie
Farba Chróm
Filter na vodu Áno
Nastavenie množstva kávy 25-240 ml
Obsah balenia Návod, filter, nástavec na filter, odmerka na kávu, hadička na mlieko, 2x čistiaca tableta, papierik na meranie tvrdosti vody
Stupne sily kávy 2 (6-10 gramov)
Teplota nápojov 2 stupne
Funkcie
Automatická detekcia mletej kávy Áno
Cappuccino jedným tlačidlom Áno
Latte jedným tlačidlom Áno
Technické špecifikácie
Maximálny výkon 230V/1450W
Nastavenie tvrdosti vody Áno
Nastavenie výtoku na kávu 55 - 138 mm
Objem nádrže na vodu 1,1 l
Tlak pumpy 15 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Jura Cool Control Basic 0,6 lit.

Jura Cool Control Basic 0,6 lit.

Či už potrebujete k príprave Vášej obľúbenej mliečnej špeciality jemnú mlie..

99,00€