Kapsule Lavazza Blue Decaffeinato 100x8g

Bezkofeínová káva Lavazza vhodná na prípravu malej silnej, alebo strednej, mierne silnej espresso kávy so sladkou, až čokoládovou chuťou a hustou penou.
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 172082
  • 33,90€

Bezkofeínová káva Lavazza vhodná na prípravu malej silnej, alebo strednej, mierne silnej espresso kávy so sladkou, až čokoládovou chuťou a hustou penou.  Je to 100 % Arabica, zmes vynikajúcej brazílskej kávy. 

Balenie: 100 ks po 8g

O pražiarovi kávy Lavazza Blue Espresso Decaffeinato

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie a distribúciu kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!