• Bialetti Happy 3, žltá

Bialetti Happy 3, žltá

Hliníková leštená moka s kombinovaným ergonomickým tvarom. Osemuholníková nádobka na vodu a oválny vrch.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203379
  • 21,90€

Jarný vánok

Moka kávovar Happy 3 od tradičného výrobcu Bialetti je určený na prípravu talianskeho espressa. Jeho vzhľad podčiarkuje žlté prevedenie rukoväte, nádobky na vodu a vrchného držiaka, telo je z vysoko kvalitného lešteného hliníka. Tvar rukoväte bol navrhnutý tak, aby zaručoval ľahkú manipuláciu, je vyrobená z tvrdeného nylonu. Nádobka na vodu má štýlový osemuholníkový tvar, telo je oválne. Nie je vhodný na indukciu. Sviežo a jarne pôsobiaci moka kávovar Happy 3 Vám vždy urobí dobrú náladu.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru Happy 3

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Happy 3, žltá

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Strieborná / žltá
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14 g
Objem nádrže na vodu 1,6 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!