• Bialetti Orzo Express Moka 4

Bialetti Orzo Express Moka 4

Bialetti Orzo Express Moka 4 je vhodný na prípravu jačmennej alebo zelenej kávy vďaka jedinečnému systému filtrácie.
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203371
  • 37,90€

Káva trochu inak

S pomocou moka kávovaru Orzo Express od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti pripravíte aj iné druhy kávy, než na aké ste boli doteraz zvyknutí. Máte chuť na zelenú alebo jačmennú kávu alebo Vám klasická káva nechutí či chcete jednoducho vyskúšať niečo originálne? Potom túto dilemu hravo vyriešite moka kávovarom Orzo Express. Jedinečný systém filtrácie, oválny tvar, výroba z odolného hliníka a rukoväť z tvrdeného nylonu z neho robia skutočne dobrého pomocníka do kuchyne. Jeho osobitosť je navyše ešte podčiarknutá neprehliadnuteľným žltým prevedením tela. Objavujte špeciálne chute kávy!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Orzo Express Moka 4

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Žltá
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Množstvo kávy 14 g
Objem nádrže na vodu 2 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!