Gaggia Classic Plus

Gaggia Classic Plus je jedným z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu. Kupujte tu!
  • Značka: Gaggia
  • Kód produktu: 201022
  • 299,00€

Nový model kávovaru Gaggia Classic Plus vychádza z jedného z najpopulárnejších a najdlhšie vyrábaných pákových kávovarov na trhu a prešiel si za svoj život niekoľkými zlepšeniami a úpravami. Svojou kvalitou sa blíži mnohonásobne nákladnejším profesionálnym kávovarom. Obal stroja je pekne opracovaný, mohutný, z leštenej nerezovej ocele; celý dizajn, ale obzvlášť ovládanie, dýcha starou školou.

Jadrom stroja je vysoko kvalitný nerezový bojler a spoľahlivá 15 barová pumpa. Pumpa je jedna z vecí ktoré sa za roky výrazne zmenili a oproti starším verziám sú podstatne tichšie. Správna starostlivosť, najmä čistenie a odvápňovanie umožňuje tento stroj používať 10 a viac rokov.

Tak hlava ako aj páka sú profesionálne, z pochrómovanej mosadze. Páka je verzatilná a viete v nej spraviť, jednu porciu, dve porcie, ale má aj špeciálne sitko na použivanie tzv. E.S.E. podušiek (POD). Všetky dodávané sitka sú pretlakové, menej citlivé na správne pomletie, či utlačenie, ale je možné si k nim doobjednať aj profesionálne sitká na jednu a dve porcie.

Samozrejmosťou je otočná dýza na napeňovanie mlieka/horúcu vodu, či plocha na odkladanie šálok na vrchnej časti kávovaru. Novinkou voči starej verzii je automatické vypnutie kávovaru po uplynutí stanovenej doby, pre šetrenie energie.

Celkovo môžeme povedať že tento klasik si vyslúžil svoje miesto na výslní, má všetko čo potrebujete na uvarenie kvalitného espressa, či inej kávovej špeciality, je robustný a vo svojej triede výkonu ponúkaný za výnimočne dobrú cenu.


Technické špecifikácie výrobku:

Farba:Leštená nerez oceľ
Objem nádrže na vodu:2,1 lit.
Tlak čerpadla:15 bar
Rozmery (Š x V x H)230 x 380 x 240 mm
Dve espressa zároveň:Áno
Hmotnosť stroja:8 kg
Príkon/Napätie:1900 W/230 V
Parná tryska:Plastová Panarello
Bojler:Nerez
Systám dávkovania:Manuálne
Povrchový materiál:Nerez oceľ
Produkcia:5-10 porcií za deň
Materiál páky:Pochrómovaná mosadz
Plocha na šálky:áno, bez prídavného ohrevu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!