• Kráľovná káv - Cibetková

Kráľovná káv - Cibetková

  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999003
  • Tento produkt je nedostupný

Luxusné a výnimočné darčekové balenie ktoré obsahuje najdrahšiu kávu sveta a zlatú, alebo platinovú šálku z najexkluzívnejšieho porcelánu, ktorý si zamiloval aj brunejský sultán a britská kráľovná.

Cibetková káva Kopi Luwak

Najdrahšia, najvzácnejšia, najexotickejšia, najdiskutovanejšia, najjemnejšia... najchutnejšia a je najzložitejšie ju nájsť. Niekomu chutí ako likér zmiešaný s divým korením a pomarančovou marmeládou s chuťou rebarbory. Iným zase chutí ako mierne korenená s príchuťou čokolády a karamelu.

Cibetková káva -  Kopi Luwak pochádza z Indonézie, z ostrova Sumatra a vzniká dokonalou symbiózou v prírode.  Zrná originálnej kávy Kopi Luwak uvoľňujú chute a vône, ktoré sa nedajú získať klasickým pražením kávy, vďaka najprírodnejšiemu spôsobu fermentácie enzýmom zvieraťa „Luwak“ (cibetka, nočné zviera podobné mačke).

Pripravte nezabudnuteľné prekvapenie a gurmánsky zážitok pre tých najvzácnejších.

Luxusný porcelán nemeckej značky Walkure patrí medzi prestížneho výrobcu originálneho porcelánu, ceneného pre jeho vysokú kvalitu, nerozbitnosť, ručnú výrobu a výnimočný dizajn ocenený medzinárodnou cenou Red dot za dizajn.

Walkure zlatá, alebo platinová porcelánová šálka v tomto darčekovom je v dizajne Walkure Alta určená na espresso kávu.


 

Ako bonus je súčasťou balenia:

+ Kávová mapa
+ Vtipná visačka s príslovím o káve

 


 

Obsah balenia: CP Indonesia KOPI LUWAK  125g zrno, porcelán zn. Walkure ALTA Ristretto zlatá, alebo platinová šálka a podšálka.

Rozmer: 35x28x9 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!