Lavazza Caffé Espresso 1kg, zrnková káva

Káva Lavazza Caffé Espresso je zmes 100%-nej Arabiky. Vyznačuje sa intenzívnou arómou, zamatovou krémou orieškovej farby, stredným telom a bohatou chuťou.
Produkt
nie je
skladom
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100261
  • 16,90€
    19,90€

Akciová ponuka platí len pre e-shop www.cafepoint.sk do 30.3.2018 alebo do vypredania zásob!

Produkt bude naskladnený 29.3.2018!

Charakteristika kávy Lavazza Caffé Espresso

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Caffé Espresso pozostáva len z tých najkvalitnejších kávových zŕn odrody Arabika. Vyznačuje sa intenzívnou arómou, zamatovou krémou orieškovej farby, stredným telom a bohatou chuťou. Je vhodná nielen na prípravu espressa, ale aj cappuccina ci latte macchiata.

O pražiarovi kávy Lavazza Caffé Espresso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie a distribúciu kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!