Lavazza Top Class 1kg, zrno

Zrnková káva Lavazza Top Class je výberová zmes Arabiky a Robusty.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100021
  • 25,90€

Káva Lavazza Top Class je charakteristická vhodným výberom kávových zŕn Arabika, zušľachtená primeraným množstvom ázijských zŕn Robusta, ktoré dodávajú tejto vzácnej zmesi kávy jej výnimočnú chuť.

Zmes Lavazza Top Class kombinuje sladkosť a okrúhlosť ázijských druhov káv s rozkošnou jemnosťou stredoamerických hôr a brazílskou hladkosťou. Veľmi plná, čokoládová mäkká chuť s prenikavo stálu arómu. Táto veľmi jednoducho použiteľná zmes vytvárajúci vynikajúcu penu je mimoriadne vhodná pre prípravu cappuccina. Ideálna pre kávovary.

Zloženie: 50% Arabika, 50% Robusta.

Hmotnosť balenia: 1kg.

O pražiarovi kávy Lavazza Top Class

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie a distribúciu kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!