Lyra Absolut Almonds (mandle), 200g

LYRA Absolut Almonds sú čerstvo pražené mandle zo Sicílie obalené vrstvou mandlového nugátu a máčané v mliečnej karamelovej čokoláde. Hmotnosť: 200 g.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 604025
  • 12,49€

Delikatesa, ktorá podráždi Vaše zmysly.

Čerstvo pražené mandle zo Sicílie obalené vrstvou mandlového nugátu a máčané v mliečnej karamelovej čokoláde. Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. Lahodný pôžitok vycibrený do dokonalosti!

Mandle sú orechy podlhovastého tvaru rastúce na stromoch, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 8 metrov. Na Sicíliu boli dovezené približne 1000 rokov pred n. l. z pôvodných oblastí Stredného Východu. Mandle majú viacero odrôd (vrátane horkých i sladkých). V súčasnosti je Taliansko jedným z hlavných producentov týchto chutných orechov a na Sicílii sú po olivách najviac pestovaným ovocím. Azda najznámejším výrobkom z mandlí je marcipán, ktorý sa vo veľkom využíva najmä v cukrárstve. Mandle patria medzi najvýživnejšie a najviac konzumované orechy a pripisuje sa im množstvo pozitívnych účinkov na zdravie.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: mandle (20%), mandlový nugát (30%), kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny v karamelovej čokoláde: min. 33%), kakaové maslo, sušené mlieko, trstinový cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

Výživové údaje produktu LYRA Absolut Almonds na 100g:

Energia:   2487 kJ / 596 kcal
Tuky:   43,1 g
- z toho NMK*:   18,1 g
Sacharidy:   40,3 g
- z toho cukry:   36,9 g
Vláknina:   4,3 g
Bielkoviny:   9,9 g
Soľ:   0,11 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!