Lyra Absolut Bean Milk, 200g

LYRA Absolut Bean Milk sú chrumkavo upražené kakaové bôby Fino de Aroma z oblasti Thumaco v Kolumbii obalené v jemnej 40 % mliečnej čokoláde.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 604029
  • 12,49€

Delikatesa, ktorá podráždi Vaše zmysly.

Chrumkavo upražené kakaové bôby Fino de Aroma z oblasti Thumaco v Kolumbii obalené v jemnej 40 % mliečnej čokoláde, ktorá je sladená panelou (šťava vylisovaná z cukrovej trstiny). Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. Lahodný pôžitok vycibrený do dokonalosti!

Kakaové bôby sú semená kakaovníka pravého, čo je strom dorastajúci do výšky až 8 metrov. Pôvodne pochádzajú z Amazonského dažďového pralesa ležiaceho v Južnej Amerike. V súčasnosti je najväčším producentom kakaových bôbov Pobrežie Slonoviny a hneď za ním nasledujú Ghana a Indonézia. Mletím sa spracuvávajú na kakaovú hmotu, z ktorej sa ďalej získava kakaové maslo a kakaový prášok. Keďže kakaové bôby obsahujú veľa minerálov, antioxidantov a iných zdraviu prospešných látok, mali by byť pravidelnou súčasťou jedálneho lístka.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: pražený kakaový bôb (33%), mliečna čokoláda (cukor z trstinovej šťavy, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny: min. 37%), sušené mlieko, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

Výživové údaje produktu LYRA Absolut Bean Milk na 100g:

Energia:   2536 kJ / 605 kcal
Tuky:   46 g
- z toho NMK*:   28 g
Sacharidy:   37,3 g
- z toho cukry:   24,1 g
Vláknina:   6,5 g
Bielkoviny:   7,4 g
Soľ:   0,03 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!