Lyra čokoláda Trapiche White, 90g

Vysokokvalitná biela čokoláda LYRA Trapiche White sa vyznačuje vyváženou krémovou chuťou obohatenou o jemné tóny karamelu a kvetov. Je sladená panelou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603094
  • 4,69€

Jemné pohladenie

Táto vysokokvalitná biela čokoláda je sladená panelou (šťava vylisovaná z cukrovej trstiny). Vyznačuje sa vyváženou krémovou chuťou obohatenou o jemné tóny karamelu a kvetov. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: dehydrovaná šťava z trstiny, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Krajina pôvodu kakaových bôbov: Kolumbia.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Trapiche White na 100g:

Energia:  2556 kJ / 610 kcal
Tuky:  44 g
- z toho NMK*:  27 g
Sacharidy:  41 g
- z toho cukry:  34 g
Vláknina:  0 g
Bielkoviny:  5 g
Soľ:  0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!