Mexico odrodová čokoláda, 200g

Cafepoint Horúca mliečna čokoláda Mexico 40% sa vyznačuje výraznou, dlhotrvajúcou chuťou s tónmi pražených lieskovcov a čiernych sliviek. Hmotnosť: 200 g.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 7,99€

Neodolateľné čokoládové pokušenie

Vysokokvalitná mliečna čokoláda v tvare tzv. callets od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu z Mexika, ktoré v súčasnosti vyprodukuje menej ako 2% z celosvetovej produkcie kakaa. Pokladá sa za prvú krajinu, v ktorej sa začali pestovať kakaové bôby. Originálna čokoláda z Mexika je v chuti pomerne intenzívna a kyslastá, avšak vysoko cenená. Tá tradičná sa používa predovšetkým ako ingrediencia do rôznych sladkých pokrmov a nápojov.

Čokoláda sa vyznačuje výraznou, dlhotrvajúcou chuťou s tónmi pražených lieskovcov a čiernych sliviek. Je veľmi špecifická vďaka intenzívnej aróme, v ktorej možno zacítiť bylinky a vôňu dubového sudu od whisky. Zaručuje skutočný labužnícky pôžitok. Callets chutia skvelo samotné či v kombinácii s kávou alebo ako dekorácia na dezerty a koláče. Rozpustené v horúcom mlieku Vám prinesú novú chuťovú dimenziu. Objavte čaro exotického Mexika ukryté v čokoládových callets!

Hmotnosť balenia: 200 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Podrobné informácie o spôsoboch prípravy horúcej čokolády sa môžete dozvedieť tu.

Zloženie: kakaová sušina (obsah: min. 40%), kakaové maslo, sušené mlieko, cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Krajina pôvodu kakaových bôbov: Mexiko. Čokoláda vyrobená najmä z odrody kakaovníka Forastero.

Výživové údaje produktu Cafepoint Mexico odrodová čokoláda na 100g:

Energia:   2349 kJ / 561 kcal
Tuky:   37 g
- z toho NMK*:   22,2 g
Sacharidy:   46,4 g
- z toho cukry:   44,8 g
Vláknina:   4,4 g
Bielkoviny:   7,9 g
Soľ:   0,14 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!