• Bialetti MiniExpress Moka 2

Bialetti MiniExpress Moka 2

Hliníkový moka kávovar MiniExpress 2 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu lahodného talianskeho espressa.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203369
  • 19,90€

Espresso priamo do šálky!

Hliníkový moka kávovar MiniExpress 2 od tradičného talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu lahodného talianskeho espressa. Je variantou klasického kávovaru Moka Express; charakterizuje ho predovšetkým unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu do dvoch espresso šálok. Zároveň umožňuje nahrievanie šálok počas svojej prípravy. Nádobka na vodu si zachováva svoj tradičný osemuholníkový tvar. Nie je vhodný na indukciu! Vychutnajte si Vašu obľúbenú kávu rýchlo a pohodlne!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený.
Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná.

O výrobcovi moka kávovaru MiniExpress 2

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti MiniExpress Moka 2

Vlastnosti
Zdroje ohrevu Plyn, elektrická platňa, sklokeramická doska
Základné špecifikácie
Farba Strieborná / Aluminium
Materiál Potravinársky hliník
Technické špecifikácie
Objem nádrže na vodu 0,9 dcl

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Bialetti Mini Set Red

Bialetti Mini Set Red

Espresso priamo do šálky! Doprajte si potešenie vďaka darčekovej sade ..

39,90€