Kávovar Limo Bar Capsletto

Kávovar bol ocenený prestížnym ocenením za dizajn Reddot design award 2016, takže sa bude vynímať aj v priestoroch náročných na dizajn doplnkov.
  • Značka: Limo Bar
  • Kód produktu: 205051
  • 99,00€

Tento kávovar je komaptibilný so všetkými kapsulami systému Nespresso. Kávovar bol ocenený prestížnym ocenením za dizajn Reddot design award 2016, takže sa bude vynímať aj v priestoroch náročných na dizajn doplnkov. 

Kávovar je vybavený 19 bar čerpadlom a funkciou timer, vďaka ktorej dokážete nastaviť pomer vody a kávy presne podľa požiadaviek.

Stroj je navyše vybavený odkvapkávacou miskou s dvomi možnými polohami výšky pre väčšie šálky, ako aj pre šálky na piccolo. Po odňatí odkvapkávacej misky umiestnite pod stroj aj vysoké poháre na lungo.

Príprava kávy je jednoduchá: skontrolujte, či je v kávovare naplnený zásobník s vodou, zapnite prístroj posunom časovača doľava a následne sa rozsvieti červené svetlo. Vložte kapsulu do prístroja a v okamihu sa na časovači rozsvieti biele svetlo. Následne nastavte časovač podľa toho, v akom pomere chcete mať vodu a kávu.

Kávovar je plne kompatibilný s kapsulami systému Nespresso značiek Nespresso, Caffesso, Limo bar, Italcaffé, Intenso a ďalšími.

Vlastnosti produktu Kávovar Limo Bar Capsletto

Základné špecifikácie
Farba čierna
Hmotnosť cca 3 kg
Hĺbka 340 mm
Šírka 100 mm
Výška 240 mm
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 0,6 l
Tlak pumpy 19 bar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!