CP Čokoláda Tanzania 75% 70g

Cafepoint Tmavá čokoláda Tanzania 75% sa vyznačuje výraznou chuťou a jemne korenistou arómou. Osviežujúce tóny jej dodávajú kúsky mrazom sušeného ovocia.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 3,49€

Delikátne potešenie, ktoré Vám pohladí dušu.

Vysokokvalitná tabuľková tmavá čokoláda od Cafepointu. Jedná sa o odrodovú čokoládu z Tanzánie, kde tropické teploty a obdobia dažďov vytvárajú dokonalé podmienky pre pestovanie kakaových bôbov. Plantáže sú sústredené predovšetkým okolo jazera Malawi, pričom produkcia kakaa je viac ako z polovice organická. Tanzánia ponúka kvalitné kakaové bôby, vďaka čomu si udržuje dobrú povesť na svetovom trhu.

Čokoláda sa vyznačuje výraznou, silnou, kyslastou chuťou, v ktorej sa prelínajú tóny ženšenu, zrelého čierneho ovocia, sladkého drievka a čierneho korenia. Prekvapí jemne korenistou arómou a dlhotrvajúcou, lahodne horkou dochuťou. Pravý gurmánsky pôžitok. Navyše je posypaná kúskami rozličného lyofilizovaného (mrazom sušeného) ovocia, ktoré si zachovávajú svoju chuť, farbu, arómu i výživové látky. Vďaka tomu dodávajú čokoláde osviežujúce tóny. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Hmotnosť balenia: 70 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota Tanzania, cukor, kakaové maslo, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované ovocie: jahody, maliny, kiwi, čierne ríbezle, mango. Obsah kakaovej sušiny: min. 75%. Čokoláda vyrobená z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario. Môže obsahovať stopy mlieka.

Výživové údaje produktu Cafepoint Tmavá čokoláda Tanzania 75% na 100g:

Energia:   686 kJ / 165 kcal
Tuky:   53 g
- z toho NMK*:   36,7 g
Sacharidy:   35,8 g
- z toho cukry:   31,1 g
Vláknina:   17,9 g
Bielkoviny:   11 g
Soľ:   0,01 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!