Pre gurmána – najdrahšie kávy sveta - darčekové balenie krabica

Luxusné a výnimočné darčekové balenie ktoré obsahuje najdrahšiu a zároveň aj najkvalitnejšiu kávu sveta. Pripravte ozajstné prekvapenie a gurmánsky zážitok pre tých ktorých si naozaj vážite.
  • Značka: Cafepoint
  • Kód produktu: 999037
  • Tento produkt je nedostupný

Luxusné a výnimočné darčekové balenie ktoré obsahuje najdrahšiu a zároveň aj najkvalitnejšiu kávu sveta.Pripravte ozajstné prekvapenie a gurmánsky zážitok pre tých ktorých si naozaj vážite a milujú kávu.

Kávy  s prívlastkom NAJ-

Najdrahšia, najvzácnejšia, najexotickejšia, najdiskutovanejšia, najjemnejšia, najchutnejšia a je najzložitejšie ju nájsť. Niekomu chutí ako likér zmiešaný s divým korením a pomarančovou marmeládou s chuťou rebarbory. Iným zase chutí ako mierne korenená s príchuťou čokolády a karamelu.

Cibetková káva - Kopi Luwak pochádza z Indonézie, z ostrova Sumatra a vzniká dokonalou symbiózou v prírode.  Zrná originálnej kávy Kopi Luwak uvoľňujú chute a vône, ktoré sa nedajú získať klasickým pražením kávy, vďaka najprírodnejšiemu spôsobu fermentácie enzýmom zvieraťa „Luwak“ (cibetka, nočné zviera podobné mačke).

Najkvalitnejšia káva z Jamajky -  Blue Mountain, urodí sa len vo veľmi obmedzenom množstve, aj preto je považované za kráľovnú káv. Vlhko, teplo, vysoká nadmorská výška a časté vetry sa podieľajú na formovaní tejto výnimočnej kávy. Z tohto dôvodu je chránená nielen prísnym procesom riadenia výroby, ale aj formou prepravy v sudoch z bieleho duba, ktoré zaručujú jej vysokú hodnotu a kvalitu.

Chuť tejto kávy odhalí stopy po karibskom rume s vôňou vanilky, kakaa, mandlí a dokonca aj príjemnou vôňou tabaku. Má mimoriadne jemnú a vyváženú chuť.

Káva z Nepálu spod najvyššej hory sveta Mt. Everestu. Výnimočná káva zo „strechy sveta“ vďaka himalájskym vetrom a vysokohorskému prostrediu v nej cítiť ľahkú chuť jasmínu.

Súčasťou darčekového balenia sú aj 2 espresso šálky z porcelánu v bielej farbe s čiernou podšálkou. Šálky sú ideálne na vychutnávanie si dobrej kávy aj jedinečným tvarom s hrubšou stenou šálky kedy zostáva káva dlhší čas teplá.

Elegantne zabalený je takto vhodný ako prejav poďakovania pre obchodným partnerov alebo pre extra priateľov.

Obsah balenia:

CP Jamaica Blue Mountain 125g zrno , CP Indonesia Kopi Luwak –Cibetková 125g zrno , CP Nepál Mt. Everest Supreme 125g zrno, 2ks espresso šálky Cafepoint

Ako bonus je súčasťou balenia:

+ Kávová mapa
+ Vtipná visačka s príslovím o káve

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!