• Servisná sada Saeco

Servisná sada Saeco

  • Značka: Philips-Saeco
  • Kód produktu: 502024
  • Tento produkt je nedostupný

Čistejšia voda predlžuje životnosť Vášho kávovaru.

Vodný filter predlžuje životnosť vášho kávovaru, vďaka čomu si budete môcť užívať perfektnú chuť Vašej obľúbenej kávičky po dlhší čas.

Táto servisná sada obsahuje všetko čo potrebujete, aby ste udržali Váš automatický esspreso prístroj Saeco v dokonalom stave. Súčasťou balenia sú:

1x návod. V Slovenčine a iných jazykoch.

2x filter  Brita Intenza+. Na zmäkčenie vody. Filter treba pravidelne vymienať. Jeden filter dokáže správne prefiltrovať približne 50 l vody.

2x 250ml Dekalcifikátor. Na odstránenie vodného kameňa z vašeho prístroja. Tak filter ako aj Dekalcifikátor pomáhaju zabraňovať usádzaniu vodného kameňa, nieje však možné tento proces úplne zastaviť. Vodný kameň ničí prístroje zvnútra, zhoršuje chuť kávy a prudko znižuje efektivitu prístroja. Je preto dôležité Váš prístroj pravidelne odvápniť. Jedno balenie slúži na jedno použitie.

10x tableta na odstraňovanie kávového oleja.  Olejnaté Kávové usadeniny spôsobujú že niektoré komponenty vašeho prístroja začnú pracovať nedokonale a môžu viesť k netesnosti prístroja. Sú pomerne odolné a výrobca odporúča sparnú jednotku, prípadne páku odmastniť raz za 500 cyklov.

2x O-tesnenie. V Dvoch rozdielnych veľkostiach, sedieť bude iba jedna, v závislosti od typu prístroja. O-tesnenie sa nachádza v hlave sparnej jednotky a je tepelne aj mechanicky výdatne namáhané. V prípade poškodenia začne Váš prístroj tiecť, odporúča sa však tento komponent vymeniť ešte predtým, než sa tak stane.

1x ohybná kefka. Na čistenie sparnej jednotky.

1x mazadlo. Na premazanie pohyblivých komponentov po prečistení sparnej jednotky / výmene O-tesnenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!